Ons Team

Leinster Property Services Team

De Ierse en Nederlandse teams van Leinster Property Services (LPS) bestaan ​​uit gepassioneerde en professionele individuen. LPS heeft meer dan 50 medewerkers in heel Ierland en Nederland. Al onze medewerkers zijn volledig opgeleid en zeer bekwaam. Onze onderhoudstechnici zijn ervaren, bekwaam en geaccrediteerd door de betreffende beroepsorganisatie.

Ons leiderschapsteam
Brendan O'Connell
Director
Brendan@leinsterpropertyservices.ie
Kevin McDermott
Director
Kevin@leinsterpropertyservices.ie
Show More
Ons managementteam
Dublin
Alison McDermott
Operations Manager
Alison@leinsterpropertyservices.ie
John Johnston
Service Manager
John@leinsterpropertyservices.ie
Laura Brennan
Service Administrator
Info@leinsterpropertyservices.ie
Show More
Rebecca Hawe
Accounts Assistant
Accounts@leinsterpropertyservices.ie
Linda Johnston
Procurement Administrator
Linda@leinsterpropertyservices.ie
Ciara Morrissey
Operations Executive
Ciara@leinsterpropertyservices.ie
Show More
Enda Butler
Contracts Manager
Enda@leinsterpropertyservices.ie
Paul Grant
Contracts Manager
Paul@leinsterpropertyservices.ie
Show More
Amsterdam
Michael Bulanda
Contracts Manager
michael@leinsterpropertyservices.nl
André Jansen
Contracts Manager
andre@leinsterpropertyservices.nl
Noes Smelt
Operations Manager
noes@leinsterpropertyservices.nl
Show More

© 2017 Leinster Property Services. Website proudly created by MJD Digital

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle